Филтер за пребарувањеGrand Hotel Bansko 4*

Банско

  Зимски ценовник         Локација: 150 м од центарот на Банско 1.5 км од Гондола Лифтот.   Хотелот е реновиран во 2014 година. Капацитет: •…

Festa Chamkoria

Боровец

Зимски ценовник         Хотелот Festa Chamkoria е лоциран во Боровец на 1200 метри оддалеченост од Гондолата. Хотелот располага со спа центар, паркинг, остава за скии и спортска…

Regnum 5*

Банско

Зимски ценовник         Хотелот Регнум со 5* е  извонредна комбинација на ски и спа понуда, овој хотел Ви нуди невероjатен панорамски поглед со преубавите…

Samokov

Боровец

Зимски ценовник       Опкружен со борова шума, овој хотел се наоѓа во Боровец, на 50 метри од гондолата и 250 метри од лифтовите. Во склоп на самиот хотел има спа центар и бројни…

Villas Jagoda & Malina

Боровец

Villas Jagoda & Malina 3* Зимски ценовник         Локација : 2 км од Боровец  Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан,…

Orlovetz

Пампорово

Зимски ценовник         Hotel Orlovetz се наоѓа во центарот на Пампорово со преубав поглед на Родопските планини. Од хотелските содржини во понуда се: тераса во градина,…

St. George & Spa 4*

Банско

St. George & Spa 4*    Ценовник     ХОТЕЛСКИ СОДРЖИНИ Ресторан, бесплатен Wi Fi интернет, ски остава, бар, бесплатен отворен паркинг, бесплатен трансфер до гондола…

Borovets Hills

Боровец

Borovets Hills 5* Зимски ценовник       Легенда: DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE…

Club Hotel Yanakiev

Боровец

Club Hotel Yanakiev 4*    Зимски ценовник         Хотел Јанакиев е сосема нов, модерен хотел со 4 ѕвездички, идеално лоциран во центарот на Боровец, право на ски…

Rodopski Dom

Пампорово

Rodopski Dom 4*   Зимски ценовник       Хотел РОДОПСКИ ДОМ е лоциран меѓу ридовите на величествената планина Родопи, во центарот на убавото гратче Чепеларе. Четириѕвездниот…