Филтер за пребарувањеLucky 5*

Банско

Lucky 5 * Зимски ценовник       Хотелот се наоѓа на 450 m од центарот на Банско, и 1.5 km од гондолата. Нуди бесплатен превоз до гондолата. Опис на соби: Хотелот има 127…

Kempinski Grand Arena…

Банско

  Зимски ценовник   Доживејте луксузен престој во најмодерниот зимски ресорт на Балканот и откријте ја мистеријата на еден од најзначајните културно историски центри во Бугарија. Сместен…

Premier Luxury Mountain…

Банско

Premier Luxury Mountain Resort 5* Зимски ценовник         Овој хотел беше номиниран за најдобар хотел во Бугарија 2010 година од страна на "World Travel Awards",…

EUR €57.20

Zara 4*

Банско

  Зимски ценовник       Хотел Зара & Спа е изграден 2014 год, лоциран на само 600 метри од гондолата и 500 метри од центарот на Банско.  Хотелот нуди бесплатен…

Grand Hotel Bansko 4*

Банско

  Зимски ценовник         Локација: 150 м од центарот на Банско 1.5 км од Гондола Лифтот.   Хотелот е реновиран во 2014 година. Капацитет: •…

Astera 4*

Банско

Зимски ценовник       Хотелот Астера Банско & Спа се наоѓа на само 200 метри од гондолата во Банско, и 1км од центарот на Банско. Хотелот нуди целосно…

EUR €59.40

Casa Karina 4*

Банско

  Зимски ценовник         Hotel Casa Karina 4* е луксузен апартмански хотел, кој се наоѓа 100м од гондолата, 100м од Парк Пирин, и 1000м од центарот на Банско. …

Regnum 5*

Банско

Зимски ценовник         Хотелот Регнум со 5* е  извонредна комбинација на ски и спа понуда, овој хотел Ви нуди невероjатен панорамски поглед со преубавите…

St. George & Spa 4*

Банско

St. George & Spa 4*    Ценовник     ХОТЕЛСКИ СОДРЖИНИ Ресторан, бесплатен Wi Fi интернет, ски остава, бар, бесплатен отворен паркинг, бесплатен трансфер до гондола…

Pirin Golf Hotel & Spa…

Банско

Pirin Golf Hotel & Spa 5* Зимски ценовник         5 - ѕвездениот комплекс Пирин Голф Хотел и Спа нуди извонреден спа - центар, која зафаќа околу 5000 квадратни…