Детали

Опис

Лoкација: Анталија, Турција

Услуга: All Inclusive, Ultra All Inclusive

Вклучено во цената: Чартер лет Скопје-Анталија, аеродромски такси, трансфер аеродром-хотел-аеродром, 6 до 14+ ноќевања во хотел по избор

Тип на одмор: Релаксирачки одмор

Кликнете за целосната понуда
Check in

Check in : 14:00
Check out : 10:00 AM

Додај во листата на желби
Турција - чартер
Alanya
Напиши коментар x

Севкупно  1 / 10

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични објекти