TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Калитеа

15% Попуст
цена од€49.00

AMMOS 7 ноќи Калитеа ГРЦИЈА

  • 8 дена 7 ноќевања
  • сабота / сабота
  • 200 метри од плажата