TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Касандра 10 ноќи

15% Попуст
цена од€290.00

DOCTOR SOUSOURAS 10 ноќи Ханиоти ГРЦИЈА

  • 11 дена 10 ноќевања
  • сопствен превоз
  • 200 метри од плажата