TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Македонија Хотели

цена од€16.00

Hotel Konak Попова Шапка МАКЕДОНИЈА

„Конак“ – Попова Шапка е модерен објект со традиционален изглед..

цена од€23.00

Hotel Bora Попова Шапка МАКЕДОНИЈА

Хотел Арена Тетекс се наоѓа на прва линија до ски патеките..