TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Неа Рода

цена од€200.00

Maria Pashalidou Неа Рода ГРЦИЈА

  • 5,7,10 ноќевања
  • клима, телевизор
  • 20 м до плажата

цена од€280.00

Lazaridis Неа Рода ГРЦИЈА

  • 5, 7 или 10 ноќевања
  • рецепција, сеф, снек бар
  • 150 м до плажата