Детали

Опис

 Почитувани клиенти ве известуваме дека имате можност да ги користите предностите на Lyoness шопинг заедницата. 

 Понудата важи за аранжмани кои се директно во организација на Т.А. ТУРИСТ и истите се објавени тука.

*Напомена: Попустот не се комбинира со останатите попусти. 

 

1. Лето - Грција

ХОТЕЛИ

Хотел JENNY - Сивири

Хоте PLAZA - Ханиоти

Хотел MAYA BAY - Калитеа

Хотел POLYCHRONO BEACH - Полихроно

Хотел POSEIDON - Кастросикиа

Хотел MIRTO - Врахос

 

ХАЛКИДИКИ

Вила HAUS LITHEA - Неа Потидеа

Вила POSEIDON - Калитеа

Вила DIMITRA - Калитеа

Вила POPPIS - Калитеа

Вила THEA - Калитеа

Вила AMMOS - Калитеа

Вила MEROPI - Калитеа

Вила DRENOS - Калитеа

Вила JANIS - Калитеа

Вила MERI - Полихроно

Вила ELENA - Полихроно

Вила VERGINA - Ханиоти

Вила DIAMANTIS - Ханиоти

Вила PANORAMA - Ханиоти

Вила NATALIA - Пефкохори

Вила SANDY - Пефкохори

Вила RAFALI - Пефкохори

Вила FILOMENI - Пефкохори

Вила SIRTAKI - Сивири

Вила AGIOS GEORGIOS - Фурка

Вила ALEKSANDAR - Фурка

Вила KOFOS LIMIN - Порто Куфо

Вила VOULA - Неа Мармарас

Вила PANAGIOTA - Сарти

 

ПИЕРИА

Вила MELIA - Неи Пори

Вила ARONIS - Неи Пори

Вила ATINA - Паралија

Вила DANOS - Лептокарија

 

ЈОНСКИ БРЕГ

Вила VAGIA - Амудија

Вила DINA - Амудија

Вила ANTIGONI - Парга

Вила FIORE - Парга

Вила IRINI - Врахос

Вила PELAGOS - Врахос

Вила SEA VIEW APARTMENTS - Врахос

Вила IONION ALPHA - Канали

Вила MARGARITA - Канали

Вила VIOLETA - Канали
 

ЛЕФКАДА

Вила AFRODITI - Нидри

Вила MARINOS - Нидри

Вила PORTO FINO - Никиана

Вила SPIROS -Агиос Никитас

Вила IONIO - Агиос Никитас

 

ЗАКИНТОС

Вила AVRA - Закинтос

Вила ANNA - Закинтос

Вила GIATRAS - Закинтос

 

2. Лето - Албанија

Вила LUNA - Ксамил

 

2. Спа хотели - Бугарија

 


Lyoness попуст
Цена €0
Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан