Last minute

Детали

Опис

ULTRA LAST MINUTE 


термин 17.08-24.08

Вила Аnna - Закинтос 
Сопствен базен , Wifi вклучено во цената , 150 м од плажа

1/4 -149 евра по лице со вклучен превоз
1/3 - 159 евра по лице со вклучен превоз
1/2 - 169 евра по лице со вклучен превоз 


термин 18.08-25.08

Вила Danos - Лептокарија 
1/3 - 269 евра 


термин 19.08-25.08

Хотел Koviou Village - Никити 
Полупансион
1/3+1 - 379 евра 


Вила Kofos Limin - Порто Куфо 
1/4 - 389 евра термин 22.08-29.08

Вила Porto Fino - Лефкада

1/3 - 269 евра 
1/4 - 289 евра 

Вила Margarita - Канали 

1/3 - 249 евра 
1/4 - 249 евра 

Хотел Poseidon - Костросикиа
7 ноќевања со појадок и вечера

359 евра по лице 

Вила Alpha Ionio - Канали 

1/3 и 1/4 - 379 евра

Хотел Alkyon - Парга 
7 ноќевања со појадок и вечера
 
249 евра 

Промо понуда ЗАКИНТОС

10% ПОПУСТ ЗА НАРЕДНИТЕ ТЕРМИНИ ВО 1/4 АПАРТМАНИ

Попуст од 10% на цените по лице за сите термини за сместување во 1/4 апартмани во вила Anna 
(се однесува за 4 полноплатежни лица)


Last minute
Цена €159
Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан