TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Полихроно

цена од€89.00

POSIDONIO 7 ноќи Полихроно ГРЦИЈА

  • 8 дена 7 ноќевања
  • недела / недела
  • 120 метри од плажата

10% Попуст
цена од€89.00

NATASSA VALENTINO 7ноќи Полихроно ГРЦИЈА

  • 8 дена 7 ноќевања
  • недела / недела
  • 150 метри од плажа

10% Попуст
цена од€95.00

Hotel Polichrono Beach 3* Полихроно ГРЦИЈА

  • 8 дена 7 ноќевања со појадок
  • сопствена плажа
  • Хотелот е на 10 м од плажата