Апартман на спрат:
1 спрат, една соба со кујна и два единечни кревети, посебна спална со два единечни кревети.
(макс. капацитет – 4 возрасни + дете до 6 год. без легло)

Мини кујна со прибор за готвење и јадење, тоалет, клима, телевизор, балкон или тераса, интернет.