1/2 студио (двокреветно студио) еден брачен кревет или два единечни.
(макс. капацитет – 2 возрасни + дете до 6 год. без легло)
Во студијата: телевизор, клима (доплата 5 евра на ден) кујна , тоалет, балкон и безжичен интернет