1/2 студио (двокреветно студио)  еден брачен кревет или два единечни.
Сите студија имаат кујна, тоалет, телевизор, клима (доплата 5 € на ден) и тераса.
Еко студијата се на последен спрат (4ти) и имаат помала тераса од останатите.