1/3 студио приземје: (макс. капацитет – 3 возрасни + дете до 6 г.без легло)
мезонет на два спрата, брачен кревет на првиот спрат со кујна, еден единечен кревет на вториот спрат.
Во студијата:
мини кујни со прибор за готвење и јадење, тоалет, клима, телевизор, балкон или тераса, интернет.