1/3 студио (трикреветно студио) на приземје, три редовни легла, тераса која гледа према морето
Кујна (опремена со прибор за готвење и јадење) тераса, тоалет,телевизор, клима (доплата од 4€ на ден)
Дете до 6 години. (спие со родители)