1/3 студио (трикреветно студио) еден брачен кревет и еден единечен. Капацитет: 3 возрасни
Телевизор, клима (5€ на ден), кујна и тоалет со туш,
НАПОМЕНА
Студиата кој се наоѓаат на приземје немаат затворена тераса и се од пониска категорија од реновираните студија.