1/4 апартман:
спална соба со еден брачен кревет и еден единечен, и кујна со голема софа на спуштање
(капацитет 4 возрасни + дете)
Во апартманите: кујна, клима (доплата 4 € на ден), телевизор, купатило, безжичен интернет и балкон.
За секој апартман следуваат лежалки и еден чадор на плажа – гратис.