1/4 апартман (четирикреветен апартман) на први спрат и гледа према море, погоден за 4 лица, составен од две простории: спална со француски кревет и 2 стандардни кревети
Опремена кујна, тоалет, телевизор, клима (доплата 6 еур на лице место)
Дете до 6 год. спие со родители