1/4 студио:
една просторија со еден брачен кревет, еден единечен и голема софа на спуштање (капацитет 4 лица)
Кујна, клима (доплата 4 € на ден), телевизор, купатило, безжичен интернет и балкон.
За секое студио следуваат лежалки и еден чадор на плажа – гратис.