1/4 студио (четирикреветно студио) два брачни кревети (или 4 единечни)
Вилата располага со четворокреветни студија на високо приземје и спрат
Опремени се со кујна, клима, телевизор и балкон (гледа према шеталиштето или задната страна на вилата).