Сите апартмани се едноспални, имаат спална соба со еден дупли и еден единечен кревет, и во кујната која е одделена од спалната соба има уште едно легло.
Во апартманите: комплет опремена кујна, мини шпорет, аспиратор, мал фрижидер, клима (со доплата од 5€ на лице место) телевизор, тоалет, балкон со поглед кон море.

Капацитетот на сите апартмани е 4 возрасни лица + 1 дете на дополнително легло (ранџ) и не е дозволено за 5то возрасно лице.