1/3 студио – трикреветно студио, еден брачен и еден единечен или три единечни кревети
(макс. капацитет – 3 возрасни + дете до 6 г.без легло)
Сите студија имаат кујна, тоалет, телевизор, клима (доплата 5 € на ден) и тераса.
Еко студијата се на последен спрат (4ти) и имаат помала тераса од останатите.