TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

СПА понуди

цена од€884.00

Интерхотел 4* 🚕 Сандански БУГАРИЈА

 • СПА центат
 • 1 внатрешен базен
 • 2 надворешни базени
 • Вклучена празнична вечера 31.12.2023

цена од€1025.00

Medite 5*🚕 Сандански БУГАРИЈА

 • Базен со минерална вода
 • Надворешно џакузи
 • Финска и билна сауна
 • Јодна соба, амам

цена од€344.00

Ruskovets Добриниште БУГАРИЈА

 • СПА центар
 • Камин во секоја вила
 • Безжичен интернет
 • 3 или 5 ноќевања