TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Сортирајте ги резултатите по:

Jenny 3*🚕 21/05/2022 - 25/05/2022

по лице€165.00
 • 4 дена 3 полупансиони
 • Сопствен превоз
 • 2 деца до 14 г. бесплатно
 • 150 м до плажата

Pirin Park 🚕 20/05/2022 - 24/05/2022

по лице€72.00
 • 20.05-24.05.2022
 • Хотел 5*
 • Ноќевање со појадок
 • Сопствен превоз

Истанбул 🚌.. 21/05/2022 - 26/05/2022

по лице€109.00
 • Посета на Аја Софија, Сината Џамија
 • 3 ноќевања со поjaдок
 • Посета Капали Чаршија
 • Посета на трговскиот центар Форум

Монт Еверест ✈️ 06/05/2022 - 16/12/2022

по лице€1300.00
 • 3 полни пансиони во Катманду
 • 11 полни пансиони во планински куќи
 • На 2 лица 1 шерпас
 • До Прва база 5181 метри

Непал ✈️ 06/05/2022 - 16/12/2022

по лице€770.00
 • 8 дена 7 пансиони
 • Катманду, Нагаркот, Покара
 • Престојот во џунглата Читван
 • Сафари со џипови

Рим Неапол 🚌 20/05/2022 - 25/05/2022

по лице€249.00
 • Разглед на Неапол
 • Разглед на Рим
 • Факултативно посета на Тиволи
 • Факултативно Ватикан