TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

АВИОНСКИ

Сортирајте ги резултатите по:

БЕРЛИН 02/11/2019

по лице€249.00
 • Факултативно посета на Потсдам
 • Факултативно Музејскиот остров
 • Разглед на Берлин
 • Посета на Олимпискиот Стадион

МАЛТА 22/10/2019

по лице€397.00
Програма 22 Октомври 2019 (Вторник) СКОПЈЕ – МАЛТА Состанок на групата на аеродром Скопје во 10.30 часот.  Полетување во 13:05

МИЛАНО 08/11/2019

по лице€249.00
  Програма 8 Ноември   (Петок)    СКОПЈЕ – МИЛАНО Состанок  на групата на аеродромот во Скопје во 10:45 часот. Полетување за

ПАРИЗ 24/10/2019

по лице€349.00
 • Факултативно Ајфелова Кула
 • Факултативно Лувр
 • Факултативно Версај
 • Факултативно Дизниленд

РИМ 14/11/2019

по лице€249.00
 • Разглед на Рим
 • Посета на Фонтана ди Треви
 • Факултативно Ватикан
 • Факултативно Тиволи