TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Резултат од пребарувањето тури за:

Сортирајте ги резултатите по:

Истанбул 3 ноќи🚌 07/09/2022 - 24/10/2022

по лице€129.00
 • Посета на Аја Софија, Сината Џамија
 • Посета Капали Чаршија
 • Посета на трговскиот центар Форум
 • 3 ноќевања со појадок

Лисабон-Порто ✈️ 20/10/2022 - 25/10/2022

по лице€899.00
 • 2 ноќевања со појадок во Порто
 • 3 ноќевања со појадок во Лисабон
 • Разглед на Лисабон
 • Разглед на Порто

Малта ✈️ 08/10/2022 - 12/10/2022

по лице€397.00
 • 08-12.10.2022
 • 4 ноќи Малта
 • Факултативно Гозо
 • Факултативно Валета-Мдина-Моста

Монт Еверест ✈️ 06/05/2022 - 16/12/2022

по лице€1300.00
 • 3 полни пансиони во Катманду
 • 11 полни пансиони во планински куќи
 • На 2 лица 1 шерпас
 • До Прва база 5181 метри

Непал ✈️ 06/05/2022 - 16/12/2022

по лице€770.00
 • 8 дена 7 пансиони
 • Катманду, Нагаркот, Покара
 • Престојот во џунглата Читван
 • Сафари со џипови

Париз ✈️ 20/10/2022 - 23/10/2022

по лице€519.00
 • Факултативно Ајфелова Кула
 • Факултативно Лувр
 • Факултативно Версај
 • Факултативно Сена

Санторини 🚌+⛴️ 09/10/2019 - 11/10/2022

по лице€239.00
 • Факултативно Санторини
 • Факултативно крстарење со брод
 • 3 ноќевања со појадок во хотел 3*
 • Факултативно Винарија

Сицилија ✈️ 22/10/2022 - 25/10/2022

по лице€429.00
 • Авио билет од до Турана-Катаниа
 • Трансфер до до аеродром Тирана
 • Факултативно Таормина, Катаниа
 • 3 ноќевања со појадок на Сицилија