TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Резултат од пребарувањето за:

Сортирајте ги резултатите по:

по лице€339.00
 • Превоз со туристички автобус
 • Верона 1НП, Ница 2НП и Mилано 1НП
 • Rазгледи Верона, Милано
 • Rазгледи Ница, Монако, Монте Карло..
по лице€339.00
 • Новогодишна вечера на 31.12.2019
 • 4 Полупансиони
 • Користење СПА центар
 • Тарнсфер хотел-ски лифт-хотел
по лице€469.00
 • Факултативно Фламенко шоу
 • Факултативна посета на Фигерас
 • Фак. музејот на Салвадор Дали
 • Факултативна посета на Герона

Будва 29/12/2019

по лице€63.00
 • 2 ноќевања во Будва
 • Ноќевање во приватно сместување
 • Факултативно Дубровник
 • Факултативно Котор

Венеција 29/12/2019

по лице€149.00
 • Превоз со туристички автобус
 • Хотел 3* во околина на Венеција
 • 2 ноќевања со појадок
 • Разглед на Венеција и Верона

Виена 29/12/2019

по лице€145.00
 • Разглед на Виена со стручен водич
 • Дочек на Нова година на плоштад
 • Факултативно Замокот Шенбрун
 • Факултативно Дунавската кула
по лице€109.00
 • 2 ноќевања со појадок во хотел 3*
 • Новогодишна свечена вечера
 • Превоз со туристички автобус
 • Tраект Глифа-Агиокампос-Глифа

Загреб 28/12/2019

по лице€179.00
 • Разглед на Загреб
 • Посета на Christmas market
 • Факултативно Љубљана
 • Факултативно Крапинске Топлице

ИЗРАЕЛ ✈️ 04/01/2020

по лице€1099.00
 • Aвионски превоз
 • Сместување во Хотели со 3*
 • Трансфери
 • Посети со вклучени влезници,

Истанбул 28/12/2019

по лице€99.00
 • 3 ноќи со појадок во хотел со 3*
 • Посета на трговски центар Форум
 • Превоз со високотуристички автобус
 • Посета на фабрика за слатки Коска

Милано 28/12/2019

по лице€181.00
 • Разглед на Милано
 • Факултативно Лугано и Комо
 • Дочек на 31.12.2019 на плоштад
 • Факултативно Торино

ПАРИЗ ✈️ 30/12/2019

по лице€479.00
 • Факултативно Ајфелова Кула
 • Факултативно Лувр
 • Факултативно Версај
 • Факултативно Сена

Св. Никола 30/12/2019

по лице€212.00
 • 31.12.2019 во ресторан Св. Никола
 • 31.12.2019 во пиано бар Св. Никола
 • Користење СПА центар
 • 2, 3, 4 ноќевања

Софија 30/12/2019

по лице€70.00
 • Разглед на Софија
 • Дочек на плоштад
 • Посета на Paradise center
 • Посета на Ikea, Ring Mall