TA Turist BitolaTA Turist Bitola
Заборавена лозинка?

Резултат од пребарувањето за:

Сортирајте ги резултатите по:

БЕРЛИН 02/11/2019

по лице€249.00
 • Факултативно посета на Потсдам
 • Факултативно Музејскиот остров
 • Разглед на Берлин
 • Посета на Олимпискиот Стадион

МИЛАНО ✈️ 08/11/2019

по лице€249.00
 • Рачен багаж (1 торба до 10 кг)
 • Трансфер од/до Милано
 • 3 ноќевања со појадок
 • Разглед и прошетки во Милано

РИМ ✈️ 14/11/2019

по лице€249.00
 • Разглед на Рим
 • Посета на Фонтана ди Треви
 • Факултативно Ватикан
 • Факултативно Тиволи