Детали

Опис

Велигден
Драч – Круја – Тирана
термин 26.04-29.04.2019 за 3 ноќи
термин 27.04-29.04.2019 за 2 ноќи
 

Целосна програма за 2 ноќи 
 

Целосна програма за 3 ноќи 


3 или 2 ноќевања во Хотел во Драч 
Услуга полупансион 
Посета на Тирана , Круја , Берат 
 


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Драч - Круја - Тирана 2 / 3…
Драч
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €69 €69

Вкупно EUR €69
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан