Детали

Опис

СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА!
Виена
Christmas Market
06.12-10.12.2018
 

Целосна програма      

 

ЦЕНА ЗА УПЛАТА ДО 10.11.2018:
139 € / 8.620 ден

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 
1
49 € / 9.240 ден


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Виена - Christmas Market
Vienna
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €139 €139

Вкупно EUR €139
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан