Детали

Опис

СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА 

Нова Година

ВИЕНА

29.12.2018 –02.01.2019

Целосна програма  

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:
  9.190,00 ден

СО УПЛАТА ДО 10.11.2019:
   8.590,00 ден


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Виена - Нова Година
Vienna
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €139 €139

Вкупно EUR €139
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан