Детали

Опис

8ми Декември
Виена 
07.12-09.12.2018
Авион/ 3 дена / 2 ноќевања

Целосна програма      

 

Цена со уплата до 03.11:  
199 евра / 12.340 ден
ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ
:   
2
49 евра / 15.440 ден

 


Политика и услови


Денови : 3 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Авионски превоз
  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Рачен багаж
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Виена - Christmas Market
Vienna
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €199 €199

Вкупно EUR €199
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан