Детали

Опис

8ми Март
САРАЕВО 
06.03-10.03.2019

Бус / 5 дена / 2 ноќевања

Целосна програма 
 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ за хотел HOLYWOOD**** 

5.990.00 денари (уплата до 01.02.2019)

Редовна цена : 6.390.00 денари

 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ за хотел GRAND*** : 

4.990.00 денари (уплата до 01.02.2019)
  
Редовна цена : 5.490.00 денари


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Сараево
Sarajevo
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €80 €80

Вкупно EUR €80
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан