Детали

Опис

Целосна програма      

8-ми Март

САРАЕВО

08-11.03.2018

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 6.390 денари

ЦЕНА ЗА УПЛАТА ДО 10.02.2018:     5.790денари


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 2


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Сараево - 8-ми Март
Sarajevo
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €84 €84

Вкупно EUR €84
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан