Детали

Опис

Кирил и Методиј
Сараево -  Убавините на Бих
23.05-27.05.2019

Бус / 5 дена / 2 ноќевања

Целосна програма 
 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ
5990 денари


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Сараево - Убавините на Бих
Sarajevo
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €97 €97

Вкупно EUR €97
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан