Детали

Опис

Целосна програма     

8-ми Март

БАНСКО

09-11.03.2018

Цена: 4.950 денари / 80 евра

Две ноќевања со појадок и вечера + превоз 


Политика и услови


Денови : 3 | Ноќи : 2


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Банско - 8-ми Март
Банско
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €80 €80

Вкупно EUR €80
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди