Детали

Опис

Велигден - Интерхотел Сандански
Цените важат за сместување
26.04-30.04.2019,
за резервации од 3 или 4 ноќевања.

 Пакет цени Велигден 

 


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Интерхотел Велигден
Сандански
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €176 €176

Вкупно EUR €176
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан