Детали

Опис

Интерхотел 4* - Сандански

27-29.04.2018

Целосна програма  

Цени од 65 евра по лице за 2 ноќевања со појадок

Организиран превоз - 25 евра по лице

 

 


Политика и услови


Денови : 3 | Ноќи : 2


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Интерхотел 27-29.04.'18
Сандански
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €65 €65

Вкупно EUR €65
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан