11-ти Октомври Сандански
Детали

Опис

11-ти Октомври   САНДАНСКИ

 

Целосна програма      

 Цените се за 1 лице за 3
ноќевања  со појадок 
 

ИНТЕРХОТЕЛ 4*           110 евра
МЕДИТЕ 4*                     98 евра 
АПАРТ МЕДИТЕ 3*        54 евра 
СВ.НИКОЛА 3*               66 евра 
СВ.ИВАН РИЛСКИ 4*    94 евра 

Дoплата за организиран превоз - 25 евра 

 

 


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
11-ти Октомври Сандански
Сандански
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €54 €54

Вкупно EUR €54
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан