Детали

Опис

Целосна програма     

КИНА - ШАНГАЈ И ПЕКИНГ

27.04-05.05.2018

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 899 ЕВРА

ЦЕНА ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.02.2018: 755 ЕВРА


Политика и услови


Денови : 9 | Ноќи : 6


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Кина - 27.04-05.05.2018
Shanghai
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €899 €899

Вкупно EUR €899
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан