Детали

Опис

ЕП ВО РАКОМЕТ – ЗАГРЕБ 2018

СИГУРНА РЕЛИЗАЦИЈА

12.01.2018-18.01.2018

Цена од 259 €: превоз + 4 ноќевања во Загреб + блок влезници за натреварите 

Продолжен попуст -  за уплати до 12.12.2017

Целосна програма   кликни  


Политика и услови


Денови : 6 | Ноќи : 4


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
ЕП Ракомет - Загреб 2018
Загреб
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €269 €269

Вкупно EUR €269
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан