Детали

Опис


 Загреб - Плитвички Езера - Белград
              23-27.05.2018

Целосна програма  

 

178 € за уплата до 31.08.2018 = 148 € во 1/2
166 € за уплата до 31.08.2018 = 138 € во 1/3
218 € за уплата до 31.08.2018 = 182 € во 1/1

Пппуст 20% за деца 2-12 г. од цената за возрасен во DBL/TRPL соба
 

 


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 2


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Октомври - Загреб Плитвички…
Загреб
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €138 €138

Вкупно EUR €138
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан