Детали

Опис

СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА 

Нова Година 2019

“Advent”  ВО  ЗАГРЕБ
28.12.2018-02.01.2019
 

Целосна програма  

 

ПРОДОЛЖЕН ПОПУСТ
Цена на аранжманот:
179 евра

Адвентот во Загреб според изборот на гласачи од "European Best Destinations" трет пат со ред е прогласен за најдобра дестинација за посетување за новогодишните и божиќните празници во европа во 2015, 2016 и 2017 година.

 

 

 


Политика и услови


Денови : 6 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Загреб - Нова Година
Загреб
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €179 €179

Вкупно EUR €179
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан