Детали

Опис

Прага - Карлови Вари - Виена
Christmas Market
06.12-10.12.2018

Целосна програма      

 

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ ЗА УПЛАТА ДО 10.11.2018:
 119 € / 7.380 ден

ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ:
129
€/ 8.000 ден
 


 


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Прага - Christmas Market
Prague
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €119 €119

Вкупно EUR €119
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан