Детали

Опис

Целосна програма      

ВЕЛИГДЕН

ПРАГА-ВИЕНА

06-10.04.2018

 ЦЕНА НА АРАНЖМАНOТ:                8.290 денари (134 €)

ЦЕНА ЗА УПЛАТА Дo 12.03.2018:    7.690 денари (124 €) 


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 2


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Прага - Велигден
Prague
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €124 €124

Вкупно EUR €124
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди