Детали

Опис

Велигден - Азурен Брег
термин
25.04-30.04.2019
бус / 3 ноќи / 5 дена 

Целосна програма и цени 

ПРОМОТИВНА ЦЕНА ЗА УПЛАТИ ДО 30.03.2019:
199€ / 12.340 ден.
ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 229€/ 14.200 ден.
 


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 3


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Азурен Брег
Cannes
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €199 €199

Вкупно EUR €199
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан