Детали

Опис

8ми Март ПАРИЗ – ДИЗНИЛЕНД
06.03-10.30.2019

Авион / 5 дена / 4 ноќевања

Целосна програма 
 

За уплата до 20 Декември:
335€ / 20.820 Денари

Цена на аранжманот:
359€ / 22.258 Денари


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 4


Во цената е вклучено


  • Авионски превоз
  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Париз - Дизниленд
Paris
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €335 €335

Вкупно EUR €335
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан