Детали

Опис

Нова Година
Атина
(Пелопонез-Сунион-Пиреа)
29.12.2018 –01.01.2019

Целосна програма      


ПРОДОЛЖЕН ПУПУСТ

Цена на аранжманот :
89 евра / 5,520,00 ден

 


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 2


Во цената е вклучено


  • Трансфер
  • Сместување во хотел
  • Професионална организација

Во цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Атина - Нова Година
Атина
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €89 €89

Вкупно EUR €89
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан