Детали

Опис

Целосна програма      

 

Цена на аранжманот: 125 Еур/7.720 МКД

за уплата до 30/11/2017: 110 Еур/6.820 МКД

Деца: 2-12 години со двајца возрасни 60 Еур/3.700

 


Политика и услови


Денови : 5 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
Атина - Нова Година
Атина
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €110 €110

Вкупно EUR €110
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришанСлични понуди