Детали

Опис

24-ти Мај Грција хотели - сопствен превоз

Хотели Ханиоти  

 

Цени од 74 евра по лице за 3 ноќевања на полупансион

 

 

 

 


Политика и услови


Денови : 4 | Ноќи : 3


Во цената е вклученоВо цената не е вклучено


Додај во листата на желби
24-ти Мај Грција хотели
Ханиоти
Опции за резервација
Одбери дата
Кој Број Цена
Возрасни €74 €74

Вкупно EUR €74
Депозит EUR €0

Напиши коментар x

Ве молиме забелешка : Кога ке го напишете коментарот тој не може да биди избришан